Discussion about this post

User's avatar
Radu-Ioan Stochita's avatar

Mulțumesc pentru share. E stupid să vedem că doar așa se face reforma la noi - tăieri peste tăieri. Ce-mi place că atunci când decidenții se duc prin Vest și văd că acolo au centre de tineret, centre de x, y, z, li se zice: hei, de ce nu faceți și voi? Uite ce fac ai noștri

Adriana Udrea's avatar

Distractie placuta!

1 more comment...

No posts

Ready for more?